بانی کارت

برای ثبت نام روی هرکدام از لینک های ذیل کلیک کنید

 

 

 

درباره بانی کارت

آیا می دانید بسیاری از هزینه هایی که برای خرید برخی خدمات و کالا ها پرداخت می کنیم غیر واقعی و بسیار گزاف است و همان خدمات با همان کیفیت را می توانید با قیمت مناسب تر دریافت کنید؟
امروزه و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور ، خانواده ها بدنبال استفاده از بهترین و با کیفیت ترین خدمات با حداقل قیمت هستند تا بدین طریق بتوانند با صرفه جویی در هزینه های جاری و ضروری خود ، پس انداز بیشتری داشته باشند .
در این راستا به منظور حمایت عملی از خانواده ها و اقشار مختلف ، ما کوشیده ایم تا با ایجاد شبکه سراسری تخفیف به مشترکین این امکان داده شود تا بتواند در مراکزی که در شرایط عادی امکان دریافت تخفیف از آنها وجود ندارد خرید کرده و از تخفیفات قابل توجهی بهره مند شود.
فروشندگان و مالکان واحدهای تجاری با عضویت در این شبکه می توانند از خدمات متنوع آن بهره مند گردند .

مشتریان واحدهای صنفی و تجاری با در دست داشتن این کارت و همچنین کارت شناسایی خود به مراکز طرف قرار داد تخفیف کارت بانی در شهر های تبریز،مرند،جلفا (که لیست کامل آن به محض صدور کارت در اختیار مشترک قرار می گیرد ) مراجعه نموده و با تعرفه هایی بین ۵تا۱۰۰ در صد پایین تر از تعرفه های رایج اقدام نمایند.
اعتبار این کارت یکساله می باشد و مشترک می تواند پس از اتمام اعتبار با پرداخت حق اشتراک سالانه برای یکسال دیگر کارت خود را تمدید نماید.